Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Комісія РДА перевірила заходи пожежної безпеки в чотирьох населених пунктах

Автор: admin2 от 29-06-2021, 14:37

Районна комісія продовжує перевірку населених пунктів, об’єктів та садових товариств, які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Протягом тижня комісія в складі представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, ДП «Дрогобицьке лісове господарство», Трускавецької територіальної громади та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації обстежила чотири населених пунктів: Доброгостів, Уличне, Бистрий та Зимівки на предмет запобігання лісовим пожежам та їх поширенню на територію населених пунктів. За результатами комісійного обстеження складено акти.

Продовжуються виїзні обстеження територій для запобігання пожежам

Автор: admin2 от 17-06-2021, 17:03

Свою роботу продовжує районна комісія з проведення перевірок населених пунктів, об’єктів та садових товариств які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Протягом тижня за участю представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, ДП «Дрогобицьке лісове господарство» та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації здійснено обстеження 7 населених пунктів: Брониця, Глинне, Воля Якубова, Снятинка, Хатки, Михайлевичі та Раневичі на предмет запобігання лісових пожеж та їх поширення на територію населених пунктів. За результатами комісійного обстеження населених пунктів складено відповідні акти.

У районі проводять перевірки для запобіганням лісовим пожежам

Автор: admin2 от 7-06-2021, 15:22

У районі проводять перевірки для запобіганням лісовим пожежамСвою роботу продовжує районна комісія з проведення перевірок населених пунктів, об’єктів та садових товариств які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Протягом минулого тижня комісія в складі представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Летнянського лісництва та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації за участі старост населених пунктів провела обстеження чотирьох населених пунктів Меденицької територіальної громади: Довге, Летня, Солонсько та Далява. Перевірка проводилась на предмет запобігання лісовим пожежам та їх поширенню на територію населених пунктів. За результатами комісійного обстеження складено відповідні акти.

Сьогодні в області увімкнуть сирени

Автор: admin2 от 2-06-2021, 12:27

Сьогодні в області увімкнуть сирениЗ метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 2 червня у період з 14:50 год до 14:55 год проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал «Увага всім!». Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телеканали «1 Західний», «UА:Львів», FM-радіостанції «РадіоПЕРШЕ», «UA:Українське радіо Львів») і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту...

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Автор: admin2 от 31-05-2021, 14:49

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НССьогодні, 31 травня голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС.

Комісія розглянула та затвердила заходи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення готовності та реагування на можливі надзвичайні ситуації у разі ускладнення воєнно-політичної ситуації.

На комісії також розглядався стан готовності місць масового відпочинку на водних об’єктах району під час відпочинкового сезону 2021 року.

В середу відбудеться перевірка систем оповіщення

Автор: admin2 от 31-05-2021, 10:51

В середу відбудеться перевірка систем оповіщенняНа виконання рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 18 травня 2021 року «Про заходи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації» 2 червня об 11.00 год на території Дрогобицького району буде проведено перевірку готовності місцевої системи централізованого оповіщення, спеціальних, локальних та об’єктових систем оповіщення з практичним запуском сигнально-гучномовних пристроїв (сирен) та доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби масової інформації...

2 червня у області увімкнуть сирени

Автор: admin2 от 28-05-2021, 16:13

2 червня у області увімкнуть сирениЗ метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 2 червня у період з 14:50 год до 14:55 год проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал «Увага всім!». Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі (телеканали «1 Західний», «UА:Львів», FM-радіостанції «РадіоПЕРШЕ», «UA:Українське радіо Львів») і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту...

Відбулося комісійне обстеження територій на предмет пожежної безпеки

Автор: admin2 от 28-05-2021, 09:58

Відбулося комісійне обстеження територій на предмет пожежної безпекиРайонна комісія здійснила перевірку населених пунктів, об’єктів та садових товариств, які знаходяться в лісових масивах чи поблизу них. Комісія в складі представників РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Трускавецького та Лішнянського лісництва, завідувача сектору з питань цивільного захисту Трускавецької міської ради та в.о. завідувача сектору з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації, за участі старост, в межах округів яких знаходяться Модричі, Дережичі, Монастир-Дережицький та Унятичі, було здійснено обстеження з метою запобігання лісових пожеж та їх поширення на територію населених пунктів...

На території району буде додатково утворено три місцеві пожежні команди

Автор: admin2 от 14-05-2021, 12:27

На території району буде додатково утворено три місцеві пожежні командиСьогодні, 14 травня у райдержадміністрації відбулася робоча нарада з питань місцевих пожежних команд, яку провів перший заступник голови РДА Роман Шлярп.

У нараді взяли участь представники Дрогобицької, Бориславської, Трускавецької, Меденицької та Східницької ТГ, районного відділу ДСНС.

Йшлося про стан функціонування раніше утворених на території району місцевих команд, зокрема, Підбузької МПК, та утворення нових з метою якісного та оперативного реагування на надзвичайні ситуації, які можуть виникнути в регіоні. Проаналізовано рівень укомплектованості діючих пожежних команд...

Мешканців області попереджають про високу пожежну небезпеку

Автор: admin2 от 12-05-2021, 15:41

Мешканців області попереджають про високу пожежну небезпекуЗа даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології,  на території Львівщини та м.Львова упродовж 13–15 травня зберігатиметься надзвичайна (5-й клас) та висока (4-й клас) пожежна небезпека.

Департамент екології Львівської ОДА, звертається  до мешканців Львівщини з проханням бути вкрай обережними у поводженні із вогнем, адже, на жаль, вогонь не шкодує нікого, гинуть люди, тварини, знищується родючий шар ґрунту та рослини...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua