Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Підсумки місцевих виборів депутатів Дрогобицької районної ради

Автор: admin2 от 6-11-2020, 10:32

Підсумки місцевих виборів депутатів Дрогобицької районної радиІнформація про підсумки місцевих виборів депутатів Дрогобицької районної ради, які відбулися 25 жовтня 2020 року, надана Дрогобицькою районною територіальною виборчою комісією

sumarna-klkst-golosv.doc [ b] (завантажень: 275)
vdsotok-sumarnoyi-klkost-golosv-viborcv-111.doc [ b] (завантажень: 330)
rayonn-deputati.doc [ b] (завантажень: 392)

Голосування виборців, які перебувають на самоізоляції: що треба знати

Автор: admin2 от 21-10-2020, 13:57

Голосування виборців, які перебувають на самоізоляції: що треба знатиУ неділю, 25 жовтня, в Україні і, зокрема, на Львівщині відбудуться чергові і перші місцеві вибори. У зв'язку зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської державної адміністрації Зоряна Павлів розповіла, як проголосувати виборцям, які перебувають на самоізоляції.
За її словами, пунктом 12 Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів,..

До 19 жовтня можна подати заяву про уточнення попереднього списку виборців: як це зробити онлайн

Автор: admin2 от 15-10-2020, 15:41

До 19 жовтня можна подати заяву про уточнення попереднього списку виборців: як це зробити онлайнНа Львівщині днями завершилась передача відділами ведення Державного реєстру виборців попередніх списків виборців та іменних запрошень на паперовому носії відповідним дільничним виборчим комісіям.

За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, до понеділка, 19 жовтня включно, виборці можуть подати до дільничної виборчої комісії звичайної виборчої дільниці або безпосередньо...

Завершується передача дільничним виборчим комісіям списків виборців та іменних запрошень

Автор: admin2 от 13-10-2020, 14:14

Завершується передача дільничним виборчим комісіям списків виборців та іменних запрошеньСьогодні, 13 жовтня відповідно до Календарного плану основних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, завершується передача відділами ведення Державного реєстру виборців області попередніх списків виборців на паперовому носії та іменних запрошень відповідним дільничним виборчим комісіям.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.
За її словами, передача відбувається з учорашнього дня в приміщеннях, де розташовані відділи ведення,..

На Львівщині більше тижня навчатимуть членів дільничних виборчих комісій

Автор: admin2 от 12-10-2020, 15:09

На Львівщині більше тижня навчатимуть членів дільничних виборчих комісійМіжнародна фундація виборчих систем в Україні (IFES) в рамках співпраці з Центральною виборчою комісією за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги розпочала серію вебінарів для членів дільничних виборчих комісій з питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Усього заплановано 371 вебінар у всіх регіонах України.
"На Львівщині такі навчання пройдуть з 13 до 20 жовтня, - повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів...

Що потрібно знати виборцям під час голосування на місцевих виборах

Автор: admin2 от 28-09-2020, 16:45

Що потрібно знати виборцям під час голосування на місцевих виборахМенш як за місяць, 25 жовтня в Україні, і, зокрема, на Львівщині відбудуться місцеві вибори.

Верховна Рада України, призначаючи їх, одним із пунктів доручила Кабінету Міністрів України спільно з Центральною виборчою комісією розробити заходи та рекомендації, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) під час проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, з урахуванням вимог Виборчого кодексу України...

Виборчі бюлетені на Львівщині будуть п'ятьох кольорів

Автор: admin2 от 25-09-2020, 13:03

Виборчі бюлетені на Львівщині будуть п'ятьох кольорівРівно за місяць, 25 жовтня, на Львівщині пройдуть місцеві вибори. Учора, 24 вересня, Центральна виборча комісія постановою №295 затвердила форми та колір виборчих бюлетенів з виборів депутатів Львівської обласної, районних, міських, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.
За її словами, виборчі бюлетені з виборів депутатів Львівської обласної ради будуть блакитного кольору; районних рад (їх буде 7 на території області)...

Залишилося два дні для зміни місця голосування на місцевих виборах: як це зробити

Автор: admin2 от 8-09-2020, 16:18

Залишилося два дні для зміни місця голосування на місцевих виборах: як це зробитиУперше цього року на місцевих виборах 25 жовтня українці матимуть можливість проголосувати за місцем фактичного проживання, а не реєстрації. Тобто внутрішньо переміщені особи (ВПО), особи без реєстрації і ті виборці, які працюють, навчаються або проживають в місці, відмінному від місця реєстрації, зможуть обирати місцеву владу у тих громадах, де вони проживають.

"Але для цього до 10 вересня включно потрібно встигнути змінити свою виборчу адресу (ВА), - зазначила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів...

На Львівщині розпочались навчання членів територіальних виборчих комісій

Автор: admin2 от 8-09-2020, 08:28

На Львівщині розпочались навчання членів територіальних виборчих комісійЗ 5 до 14 вересня на Львівщині відбудеться серія навчальних семінарів для членів Львівської обласної, районних, міських, селищних і сільських територіальних виборчих комісій (ТВК) з питань організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Навчання здійснюватимуть дистанційно з використанням онлайн-платформи ZOOM. Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів...

Визначився керівний склад першої на Дрогобиччині ОТГ

Автор: admin2 от 24-12-2018, 08:20

Визначився керівний склад першої на Дрогобиччині ОТГЗа підсумками виборів, які відбулися вчора, 23 грудня головою Меденицької ОТГ обраний діючий Меденицький селищний голова Володимир Шулак, 1966 р.н. (висування БПП «Солідарність»). За нього проголосували 1574 виборці (53,5%).

За попередніми даними депутатський склад нової ради виглядатиме таким чином: від ВО «Батьківщина» 11 депутатских мандатів (36,98% голосів виборців), від БПП «Солідарність» - 9 депутатів (32,73%), від партії «Укроп» - 3 (6,97%), від партії «Самопоміч» - 1 (5,67%), шляхом самовисування – 1 (4,76%). В одному з виборчих округів депутат не обраний. Очікуємо на офіційний протокол ТВК.

У голосуванні взяли участь 2942 особи (52,61% включених у списки виборців).

Нагадаємо, що Меденицька ОТГ об’єднує Меденицьку селищну та Летнянську і Опарівську сільські ради (5 населених пунктів).


Новину відредагував: admin2 - 25-12-2018, 11:44

Склад ДВК

Автор: admin2 от 14-12-2018, 13:56

sklad-dvk-medenicke-otg.doc [ b] (завантажень: 33)

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua