Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Ветеранів конфлікту на сході України запрошують взяти участь в проєкті ЄС та розпочати власний бізнес

Автор: admin2 от 25-06-2021, 16:14

Щоб підтримати реінтеграцію ветеранів конфлікту на сході України та зміцнити громади в Україні, Європейський Союз підготував нову ініціативу. Вона допоможе ветеранам знайти роботу чи розпочати бізнес, реалізувати свій потенціал та бути корисними для своїх громад.

Набір на участь оголошує Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу в межах проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей»...

IV Львівський експортний форум зібрав понад сотню експертів та підприємців

Автор: admin2 от 24-06-2021, 12:56

Сьогодні, 24 червня розпочався IV Львівський експортний форум. Участь у заході беруть понад сотня експертів, підприємців, представників державних установ та ділових кіл.

Завдання Форуму - подальший розвиток експортної діяльності області та України, вироблення ефективних механізмів її підтримки, пошуку нових ринків для продукції наших підприємств.

Привітав учасників перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик...

В райдержадміністрації відбувся обласний тематичний семінар для представників територіальних громад

Автор: admin2 от 16-06-2021, 15:49

Сьогодні, 16 червня представники департаменту економічної політики Львівської ОДА та науково-експертного середовища провели у райдержадміністрації тематичний семінар щодо впровадження принципів стратегічного планування для представників територіальних громад Дрогобицького району.

У вступному слові перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп зазначив, що місцеві територіальні громади в більшості вже затвердили свої стратегії розвитку, але, в будь якому випадку, такий семінар є корисний і потрібний для розвитку громад, їх успішної участі у проєктах різних рівнів...

Оголошено додатковий конкурс проєктів ДФРР на 2022-й рік

Автор: admin2 от 15-06-2021, 17:46

З 16 червня до 1 липня триватиме додатковий конкурсний  відбір інвестиційних програм та проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області у 2022 році.

Таке терміни затвердили  сьогодні під час засідання регіональної комісії. 

«Таке рішення прийняли у зв’язку з технічними труднощами роботи онлайнплатформи, на якій власне і здійснюється реєстрація проєктів...

Як громадам формувати Стратегії: в рекомендаціях департаменту економічної політики

Автор: admin2 от 8-06-2021, 17:06

Як громадам формувати Стратегії: в рекомендаціях департаменту економічної політикиДепартамент економічної політики Львівської ОДА підготував рекомендації щодо формування Стратегій громад.

- ПУБЛІЧНІСТЬ

Для розробки Стратегії необхідне залучення, окрім представників місцевої влади, також експертів, науки та бізнесу. Так, для розробки Стратегії Львівщини було залучено 339 експертів, з яких представники влади складали не більше 15%. Стратегія - колективне надбання території...

Триває конкурс стартап-проєктів для учасників АТО (ООС)

Автор: admin2 от 3-06-2021, 14:26

Триває конкурс стартап-проєктів для учасників АТО (ООС)Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) нагадує про конкурс стартап-проєктів в частині придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробництва, які відповідають умовам для визнання їх основними засобами.

Підприємці-учасники АТО (ООС) можуть отримати фінансування витрат (частини витрат) на реалізацію стартап-проєкту шляхом укладання договору...

Відбудеться навчання з підготовки проєктних заявок на конкурс ДФРР

Автор: admin2 от 3-06-2021, 09:42

Відбудеться навчання з підготовки проєктних заявок на конкурс ДФРРДепартамент економічної політики Львівської ОДА підготував навчальний семінар щодо умов проведення конкурсу проєктів ДФРР на 2022 рік.

До участі запрошують усіх зацікавлених та відповідальних за підготовку проєктних заявок, проєктних менеджерів органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій.

Семінар відбудеться 4 червня, початок о 10:00 год...

Триває конкурс інвестиційних проєктів для учасників АТО (ООС)

Автор: admin2 от 2-06-2021, 09:44

Триває конкурс інвестиційних проєктів для учасників АТО (ООС)Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації нагадує, що триває конкурс інвестиційних проєктів задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) - у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області. 

Підприємці-учасники АТО (ООС) можуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА...

Для громад проведуть практичний вебінар щодо роботи з програмами державної фінансової підтримки

Автор: admin2 от 24-05-2021, 11:26

Для громад проведуть практичний вебінар щодо роботи з програмами державної фінансової підтримкиДепартамент економічної політики Львівської ОДА проведе практичний вебінар «Навчитися працювати з програмами державної фінансової підтримки для розвитку громад». Вебінар складатиметься з двох частин.

Частина 1: Середа, 26 травня, початок о 15:00 год.

На вебінарі представники громад отримають відповіді на такі запитання:..

Представники влади зустрілися з підприємцями

Автор: admin2 от 21-05-2021, 16:20

Представники влади зустрілися з підприємцямиСьогодні у Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася зустріч підприємців та представників громад Дрогобиччини з фахівцями департаменту економічної політики облдержадміністрації. У зустрічі взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп.

Суб’єкти підприємництва отримали інформацію та необхідні роз’яснення щодо регіональної та державної підтримки бізнесу, зокрема, під час епідемії COVID-19. Про програми підтримки підприємництва та умови участі у них розповіли заступник директора департаменту-начальник управління промисловості,..

Львівщина отримає 60 млн гривень субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій

Автор: admin2 от 21-05-2021, 09:15

Львівщина отримає 60 млн гривень субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій19 травня на засіданні Кабінету Міністрів України розподілили 1,68 млрд гривень коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між областями, затвердивши відповідним розпорядженням.

Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА...

Учасників АТО (ООС) запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проєктів

Автор: admin2 от 19-05-2021, 09:48

Учасників АТО (ООС) запрошують до участі у конкурсі інвестиційних проєктівДепартамент економічної політики Львівської облдержадміністрації інформує, що триває конкурс інвестиційних проєктів задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) - у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області. 

Підприємці-учасники АТО (ООС) зможуть отримати з обласного бюджету відшкодовування частини відсоткової ставки за кредитами, отриманими у банках, які уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА...

До уваги суб’єктів господарювання Дрогобицького району

Автор: admin2 от 7-05-2021, 20:09

До уваги суб’єктів господарювання Дрогобицького районуДрогобицька райдержадміністрація запрошує підприємців та представників громад Дрогобиччини на зустріч з фахівцями  департаменту економічної політики облдержадміністрації.

Зустріч, під час якої суб’єкти підприємництва отримають інформацію щодо  регіональної та державної підтримки бізнесу під час епідемії COVID-19, відбудеться у п’ятницю, 21 травня о 14.00 год у Дрогобицькому районному народному домі (м.Дрогобич, вул.22 Січня, 28)...

Подати заявку для участі у конкурсі проєктів регіонального розвитку можна до 26 квітня

Автор: admin2 от 20-04-2021, 09:44

Подати заявку для участі у конкурсі проєктів регіонального розвитку можна до 26 квітняСтартував останній тиждень конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку на 2021 рік. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Набір проєктів розпочався 26 березня. Вперше конкурс проводять в рамках Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021-2025 роки. Цьогоріч на його реалізацію з обласного бюджету затвердили 50 млн грн.

Реєстрація проєктів здійснюється на онлайн-платформі за посиланням. Прийом заявок триватиме до 26 квітня включно (до 18:00 год)...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua