» Інформація » В межах Великого будівництва завершують ремонт на мості між Східницею та Уричем

В межах Великого будівництва завершують ремонт на мості між Східницею та Уричем

Автор: admin2 от 31-05-2021, 15:36

В межах Великого будівництва завершують ремонт на мості між Східницею та УричемВ області завершують ремонт на мості між Східницею та Уричем на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне. Ремонтні роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Ширина проїжджої частини, яку ремонтують, 7 метрів.

На об’єкті дорожники змонтували балки прогонових будов, встановили монолітну плиту. Зараз укладають асфальтне покриття.

«Ремонт цього моста дозволить напряму доїхати зі Східниці в Урич та далі за маршрутом в інші населені пункти», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Роботи виконує підрядна організація «Онур».

Нагадаємо, що торік відремонтували 5 кілометрів автошляху Східниця – Верхнє Синьовидне, що з’єднує Дрогобицький та Сколівський райони. Загальна вартість ремонтних робіт – 150 млн гривень. У цю суму включили і ремонт вищезгаданого моста.